Terminarz 2021

L.p.

Nazwa zawodów

Termin

Organizator

Miejsce

Wędkarstwo podlodowe                                          

1

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu

09-10.01.

lub 13-14.02.

         OKS Tarnów

Do ustalenia

Miejsce rozgrywania zawodów do ustalenia ze względu na grubość pokrywy lodowej.

Mistrz okręgu ma prawo startu w mistrzostwach Polski w 2022r.

Wędkarstwo spławikowe

1

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu

(U15), (U20), (U25), seniorów, kobiet, weteranów 55+ i 65+

15-16.05.

OKS Tarnów

Narożniki

Wędkarstwo feederowe

1

Feederowe Mistrzostwa Okręgu

17-18.04.

OKS Tarnów

Narożniki

Wędkarstwo muchowe

1

Muchowe Mistrzostwa Okręgu

Do ustalenia

TKWM

Do ustalenia

Wędkarstwo spinningowe

1

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu z brzegu

08-09.05.

OKS Tarnów

rz. Dunajec - Zgłobice

2

Mistrzostwa Okręgu Teamów z łodzi

14-15.08.

OKS Tarnów

Niwka, rez. Czchów

Wędkarstwo karpiowe

1

Karpiowe Mistrzostwa Okręgu (pary)

06-08.08.

OKS Tarnów

Trzydniaki S2

Wędkarstwo młodzieżowe

1

Młodzieżowe zawody okręgowe

12.06.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

Inne imprezy okręgowe

1

Puchar Wójta Radgoszczy

22.05.

OKS Tarnów

Narożniki

2

XI Memoriał J.B. Czechowicza

13.06.

Koło PZW Relax

Trzydniaki S1

3

Puchar Prezesa Okręgu

19.06.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

4

Dzień wędkarza

20.06.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

5

Okręgowe zawody nocne

26-27.06.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

6

Puchar FISH (Feeder)

03.07.

FISH

Trzydniaki S1

7

Puchar Centrum Wędkarskie

Natura Fishing (Feeder)

24.07.

Centrum Wędkarskie Natura Fishing

Trzydniaki S1

8

Puchar MC KARP (Feeder)

14.08.

MC KARP

Trzydniaki S1

9

Puchar pamięci wędkarzy

05.09.

Koło Miasto Tarnów

Trzydniaki S1

10

Puchar Wójta Wierzchosławic

25.09.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

11

Puchar koła PZW Azoty Tarnów

26.09.

Koło PZW Azoty

Trzydniaki S1

12

Puchar Niepodległości

11.11.

Koło PZW Azoty

Trzydniaki S1

13

Zawody Andrzejkowe

27.11.

OKS Tarnów

Trzydniaki S1

 

Komunikaty będą publikowane na stronie internetowej okręgu PZW Tarnów.

UWAGA! WAŻNE! W związku z bardzo dużym obłożeniem, tzn. ilością zawodów rozgrywanych na zbiorniku Trzydniaki S1, w miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień, dopuszcza się możliwość rozgrywania przez koła tylko jednych zawodów na miesiąc na w/w zbiorniku.

Styczeń

09-10 Podlodowe Mistrzostwa Okręgu

Luty

13-14 Podlodowe Mistrzostwa Okręgu (termin rezerwowy)

Kwiecień

17-18 Feederowe Mistrzostwa Okręgu

Maj

08-09 Spinningowe Mistrzostwa Okręgu z brzegu

15-16 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu U15, U20, U25, seniorów, kobiet,  

           weteranów 55+ i 65+

22 Puchar Wójta Radgoszczy

Czerwiec

12 Młodzieżowe Zawody Okręgowe

13 XI Memoriał J.B. Czechowicza

19 Puchar Prezesa Okręgu

20 Dzień Wędkarza

26-27 Okręgowe Zawody Nocne

Lipiec

03 Puchar FISH (Feeder)

24 Puchar Centrum Wędkarskie Natura Fishing (Feeder)

Sierpień

06-08 Karpiowe Mistrzostwa Okręgu (pary)

08 Puchar MC KARP (Feeder)

14-15 Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów z łodzi

Wrzesień

05 Puchar Pamięci Wędkarzy

25 Puchar Wójta Wierzchosławic

26 Puchar Koła PZW Azoty Tarnów

Listopad

11 Puchar Niepodległości

27 Zawody Andrzejkowe

 

Komunikaty będą publikowane na stronie internetowej okręgu PZW Tarnów.

 

UWAGA! WAŻNE! W związku z bardzo dużym obłożeniem, tzn. ilością zawodów rozgrywanych na zbiorniku Trzydniaki S1, w miesiącach: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień, dopuszcza się możliwość rozgrywania przez koła tylko jednych zawodów na miesiąc na w/w zbiorniku.

WYKAZ ZAWODÓW ORGANIZOWANYCH NA STAWACH OKRĘGU 2021 

DĘBINA ZAKRZOWSKA

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

30.05

Dzień Dziecka

Wojnicz

2.

20.06

Puchar Burmistrza Wojnicza

Wojnicz

3.

18.07

Puchar Starosty Tarnowskiego

Wojnicz

4.

31-01.09

Zawody

ZMT

5

3-5.09

Karp Zakrzowa

ZMT

6

17.10

Zakończenie sezonu

Wojnicz

7

31.10

Zakończenie sezonu

ZMT


KLAJ

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

29.05

Dzień dziecka

Bochnia Miasto

2.

22.05

Spławikowe

Bochnia Stalprodukt

3.

06.06

Dzień wędkarza

Bochnia Stalprodukt


NARO
ŻNIKI

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

15-16.05

MO Spławik

OKS

2.

23.05

MK Spławik

Bochnia Miasto

3.

29-30.05

Puchar Skelpu FISHING

Dąbrowa Tarnowska

4

30.05

Mistrzostwa Feeder ( plan)

OKS

5

06.06

Dzień dziecka

Dąbrowa Tarnowska

6

12.06

Puchar Wójta Radgoszczy

OKS

7

20.06

Feeder

Dąbrowa Tarnowska

8

3-4.07

Maraton Nocny

Żabno

9

16-18.07

Spławikowo-Gruntowe

Dąbrowa Tarnowska

10

13-14-15.08

Karpiowe

Dąbrowa Tarnowska

11

28-29.08

Zawody Działaczy

Bochnia Stalprodukt

12

17-19.09

Puchar Sponsora

ZMT

13

18-19.09

Spławikowo Gruntowe

Dąbrowa Tarnowska


NIWKA

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

4-6.06

Karpiowy Puchar Koła

Azoty

2.

01.08

Spinning Mistrzostwa z łodzi

Azoty

3.

21-22.08

Nocne koła

Relax

4.

16.09

Zawody Zarządu

Relax


TRZYDNIAKI

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

30.05

Dzień Dziecka

ZMT

2.

4-5-6.06

Dzień Zbrojeniowca

ZMT

3.

19-20.06

Puchar Prezesów

Tarnów Miasto

4.

3-4.07

Zawody Nocne

Relax

5.

17-18.07

Nocne

Azoty

6.

08.08

Towarzyskie

Żabno

7.

7-8.08

Nocne

Zakliczyn

8.

04.09

Puchar Jesieni

Relax

9.

19.09

Zakończenie Sezonu

Tarnów Miasto

10.

19.09

MK Spławik

Żabno

11.

02.10

Puchar Zarządu

Tarnów Miasto

12.

03.10

Clasic Feeder

Azoty


TRZYDNIAKI S1

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

09.05

Puchar Pamięci Wędkarzy

Bochnia Stalprodukt

2.

16.05

Spławikowe

Tarnów Miasto

3.

15-16-05

Zawody

Zakliczyn

4.

29.05

Feeder

Relax

5.

29.05

Dzień Dziecka

Azoty

6.

06.06

Dzień Dziecka

Tarnów Miasto

7.

12.06

Zawody młodzieżowe

OKS

8.

13.06

Puchar Czechowicza

Relax

9.

19.06

Puchar Prezesa Okręgu

OKS

10.

20.06

Dzień Wędkarza

OKS

11.

26-27-06

Nocne Drużynowe

OKS

12.

03.07

zawody

Sklep FISH

13.

04.07

Feeder

Tarnów Miasto

14.

10-11.07

Puchar Prezesa

ZMT

15.

24.07

Zawody

Centrum Natura

16.

7-8.08

Spławikowo-Gruntowe

Relax

17.

14.08

Zawody

MC Karp

18.

28.08

Zawody Rodzinne

Azoty

19.

31.07-01.08

Towarzyskie

Żabno

20.

05.09

Puchar Pamięci Wędkarza

Tarnów Miasto

21.

18.09

Spławikowo-Gruntowe

Relax

22.

25.09

Puchar Wójta Wierzchosławic

OKS

23.

26.09

Puchar Koła

Azoty

24. 10.10 Koleżeńskie Zawody Relax

25.

16-17.10

Zawody

ZMT

26.

17.10

Towarzyskie

Żabno

27.

11.11

Puchar Niepodległości

Azoty

28.

27.11

Andrzejkowe

OKS

29.

05.12

Mikołajkowe

ZMT


TRZYDNIAKI S2

L.p

DATA

NAZWA

ORGANIZATOR

1.

7-9.05

Maraton Karpiowy Par

ZMT

2.

21-23.05

Karpiowe Mistrzostwa Koła

Tarnów Miasto

3.

25-27.06

Puchar Koła

Zakliczyn

4.

11-13.06

Drużynowy Karpiowy

Tarnów Miasto

5.

13.06

Dzienne Karpiowe

Żabno

6.

10-11.07

Grunt

Bochnia Stalprodukt

7.

10-11.07

Puchar Zarządu

Bochnia Miasto

8.

23-25.07

Karpiowe Mistrzostwa Koła

Azoty

9.

06-08.08

MO Karpiowe Par

OKS

10.

21-22.08

Grunt Karpiowy

Bochnia Stalprodukt

11.

20-22.08

Maraton Karpiowy

ZMT

12.

10-12.09

Maraton Karpiowy Par

Azoty

13.

09-10.10

Dzienne

Żabno

14.

12-14.11

Maraton Par

ZMT